Kalender

Eelmine kuu September 2015 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30
Kroonika PDF Prindi Saada link
  

I lend 1960.a.

 


1. Reet Nõu

klaver

2. Ente Oršaite

klaver

3. Leonid Dobrovolski

bajaan



II lend 1961.a.

 


1. Hinna Vainu

klaver

2. Natalja Švedova

klaver

3. Valentina Olefirenko

klaver

4. Mati Abel

akordion

5. Boris Kuzmin

akordion



III lend 1962.a.

 


1. Alo Peetsalu

puhkpill

2. Anu Tallinn

klaver

3. Jüri Tallinn

klaver

4. Mart Pertel

klaver

5. Natalja Djogteva

klaver

6. Gennadi Burjan

klaver



IV lend 1963.a.

 


1. Ljudmilla Šapotškina

klaver

2. Galina Pavlovetskaja

klaver

3. Valentina Petrova

klaver

4. Lia Zolkina

klaver

5. Ljudmilla Nakonetšnaja

klaver

6. Georgi Lutto

bajaan

7. Anatoli Loginov

bajaan

 

V lend 1964.a.

 


1. Lidia Kerstna

klaver

2. Peeter Kääramees

klaver

3. Priit Kesler

klaver

4. Emma Stružentseva

klaver

5. Elviira Kanjuk

klaver

6. Eevi Aljand

akordion

7. Harri Tamm

puhkpill

8. Vello Rosenthal

puhkpill

9. Jüri Vares

puhkpill



VI lend 1965.a.

 


1. Maia Spektor

klaver

2. Jevgenia Matvejeva

klaver

3. Malle Reelo

klaver

4. Jüri Salmus

akordion

5. Silvi Ploom

akordion

6. Nikolai Malm

akordion

7. Vladimir Hropot

bajaan

8. Vladimir Vassiljev

bajaan

9. Mati Vaiksaar

puhkpill

10. Konstantin Mäeots

puhkpill

11. Raivo Aadna

puhkpill



VII lend 1966.a.

 


1. Sofia Kudrina

klaver

2. Tatjana Tšerepanova

klaver

3. Galina Zasõpkina

klaver

4. Irina Lupei

klaver

5. Tiina Sein

klaver

6. Larissa Jakovleva

klaver

7. Karli Kukk

akordion

8. Reeni Uibo

akordion

9. Svetlana Konstantinova

akordion

10. Galina Soldatova

akordion

11. Drago Janutis

akordion

12. Ülo Remmelgas

akordion

13. Niina Hodanova

akordion

14. Lidia Galjatskaja

bajaan

15. Kaarel Pürg

puhkpill

16. Ülo Ussenko

puhkpill



VIII lend 1967.a.

 


1. Ljudmilla Radkevitš

klaver

2. Jelena Bõstrova

klaver

3. Tatjana Zakljopkina

klaver

4. Eva Kääramees

klaver

5. Irina Panikovskaja

klaver

6. Marina Kuzmina

klaver

7. Mari Kajando

akordion

8. Henn Rebane

akordion

9. Aleksander Frolov

akordion

10. Alla Epifantseva

akordion

11. Lidia Janutis

akordion

12. Vladimir Penkov

bajaan

13. Valeri Dralov

bajaan

14. Mati Klemets

puhkpill



IX lend 1968.a.

 


1. Elve Aasa

klaver

2. Leonid Simonov

klaver

3. Helje Must

klaver

4. Tamara Poljakova

klaver

5. Valentina Jegorenkova

klaver

6. Irina Zakljopkina

klaver

7. Zoja Löiferman

klaver

8. Bella Gilmudinova

klaver

9. Ljudmilla Olefrienko

klaver

10. Galina Demtšenko

klaver

11. Eha Landrat

akordion

12. Ülo Kangur

akordion

13. Merike Rüdiger

akordion

14. Vladimir Kuzmin

akordion

15. Tatjana Žoškina

akordion

16. Raili Peus

akordion

17. Eleonore Zubel

akordion

18. Vladimir Petrovitšev

bajaan

19. Natalja Kušnin

bajaan

20. Tiina Torn

viiul



X lend 1969.a.

 


1. Andrei Bõstrov

klaver

2. Kaupo Uibo

klaver

3. Silvi Kukk

klaver

4. Tatjana Ivanova

klaver

5. Kersti Pertel

klaver

6. Kai Kairo

klaver

7. Tamara Mukšina

klaver

8. Tatjana Trebuhova

akordion

9. Raisa Denisova

akordion

10. Juri Mironov

akordion

11. Irina Saar

akordion



XI lend 1970.a.

 


1. Aimeli Kukk

klaver

2. Urve Tischler

klaver

3. Margus Orav

klaver

4. Ljudmilla Bagnjuk

klaver

5. Natalja Trudnikova

klaver

6. Irina Tšerepanova

klaver

7. Larisa Smirnova

klaver

8. Inge Aul

akordion

9. Hille Sass

akordion

10. Urmi Daržinš

akordion

11. Niina Žautina

akordion



XII lend 1971.a.

 


1. Mirjam Majajääs

klaver

2. Inessa Pterovitskaja

klaver

3. Tatjana Vassiljeva

klaver

4. Jelena Ello

klaver

5. Ljudmilla Furssova

klaver

6. Paul Schule

klaver

7. Valentina Špirko

klaver

8. Ulvi Aavik

akordion

9. Irmgard Kärner

akordion

10. Ester Kullus

akordion

11. Kaie Sassai

akordion

12. Ülle Alabert

akordion

13. Irina Lissina

akordion

14. Svetlana Lebedeva

akordion

15. Jelena Rudko

akordion

16. Gennadi Semjonov

akordion



XIII lend 1972.a.

 


1. Valentina Denissova

klaver

2. Jelena Miller

klaver

3. Tiina Orav

klaver

4. Renate Steinberg

klaver

5. Alla Tištšenko

klaver

6. Garri Šule

klaver

7. Lidia Trepp

akordion

8. Hugo Osula

akordion

9. Ljudmilla Morozova

akordion

10. Juri Leljavin

bajaan

11. Tõnu Raadik

viiul



XIV lend 1973.a.

 


1. Katrin Vaher

klaver

2. Sirje Older

klaver

3. Katrin Paap

klaver

4. Urve Kukk

klaver

5. Ailen Kukk

klaver

6. Kai Darzinš

klaver

7. Kersti Alabert

klaver

8. Jekaterina Rahumäe

klaver

9. Leili Valdas

klaver

10. Alla Bogomolova

klaver

11. Natalja Tsvinjova

klaver

12. Jelena Komogortseva

klaver

13. Irina Tumanova

klaver

14. Irina Lahnjuk

klaver

15. Irina Stoljarova

klaver

16. Alla Tištšenko

klaver

17. Mare Lind

akordion

18. Inna Tolmats

akordion

19. Küllike Pilden

akordion

20. Tiina Tuuder

akordion

21. Siima Raadik

akordion

22. Meeli Rätsep

akordion

23. Karin Teder

akordion

24. Tatjana Petrova

akordion

25. Mihail Sergejev

akordion



XV lend 1974.a.

 


1. Tiina Alaküla

klaver

2. Vilja Lehiste

klaver

3. Olga Kalištšuk

klaver

4. Irina Morozova

klaver

5. Tamara Zisman

klaver

6. Erika Ott

klaver

7. Jelena Rõtškova

klaver

8. Olga Ljapina

klaver

9. Tatjana Seljanina

klaver

10. Svetlana Kaplunova

klaver

11. Katrin Mägar

akordion

12. Sirje Muldma

akordion

13. Urve Kilp

akordion

14. Vahur Ristioja

akordion

15. Eha Luga

akordion

16. Sergei Gornov

akordion

17. Marina Tuuling

akordion

18. Ljudmilla Dolina

akordion

19. Meelis Surva

puhkpill

20. Tõnu Roosimägi

puhkpill

21. Ervin Paap

kitarr

22. Tiiu Pärnik

viiul



XVI lend 1975.a.

 


1. Iive Kukk

klaver

2. Tiit Haljand

klaver

3. Ingrid Laikask

klaver

4. Reet Voen

klaver

5. Erika Petrova

klaver

6. Irina Saltruk

klaver

7. Tatjana Jaskelainen

klaver

8. Jelena Šturm

klaver

9. Ester Karasjeva

klaver

10. Olga Linenko

viiul

11. Ilmar Tolmats

puhkpill

12. Allan Terep

puhkpill

13. Raivo Kallas

puhkpill

14. Siiri Pokkinen

akordion

15. Külli Kurik

akordion

16. Olev Raudam

akordion

17. Küllike Liblik

akordion

18. Helle Prii

akordion

19. Marina Truupõld

akordion

20. Jevgeni Korolev

akordion

21. Irina Jakovleva

akordion

22. Vladimir Jefremov

akordion

23. Olga Ivanova

akordion

24. Tatjana Kotljarova

akordion

25. Aleksandr Buinovski

akordion

26. Igor Borodatšev

bajaan



XVII lend 1976.a.

 


1. Emiilia Palmer

klaver

2. Inessa Plehanova

klaver

3. Tatjana Štšerbakova

klaver

4. Larissa Kaštanova

klaver

5. Irina Sergejeva

klaver

6. Natalja Seliverstova

klaver

7. Tuuli Salupere

klaver

8. Mari Sim

klaver

9. Riina Peebo

klaver

10. Krista Raag

klaver

11. Heli Nõlvak

klaver

12. Tatjana Prokop

akordion

13. Alla Guštšina

akordion

14. Galina Demidova

akordion

15. Viktor Klimov

akordion

16. Valentina Artamošina

akordion

17. Juri Kozulja

akordion

18. Marge Vilt

akordion

19. Küllike Korka

akordion

20. Jaanis Surva

akordion

21. Maire Haan

akordion



XVIII lend 1977.a.

 


1. Jelena Gorbuševa

klaver

2. Margarita Mikelson

klaver

3. Jelena Volkova

klaver

4. Irina Bojaškina

klaver

5. Olga Šaškova

klaver

6. Velve Kors

klaver

7. Ingrid Kärner

klaver

8. Ülle Raju

klaver

9. Sibila Salvan

klaver

10. Siiri Koni

klaver

11. Zemfira Astapova

viiul

12. Jüri Tammepärg

puhkpill

13. Koidu Prees

akordion

14. Ailen Kukk

akordion

15. Helle Villers

akordion

16. Astrid Kingissepp

akordion

17. Antonina Žukova

akordion

18. German Mitjušin

akordion

19. Oleg Sidorov

bajaan

20. Irina Šeraja

bajaan



XIX lend 1978.a.

 


1. Ly Nurgamaa

klaver

2. Anne Uustal

klaver

3. Valentina Satsuta

klaver

4. Svetlana Vodneva

klaver

5. Inga Epifanova

klaver

6. Elo Musika

viiul

7. Rimma Hodjutšenko

viiul

8. Piret Pajula

kitarr

9. Vjatšeslav Tammi

kitarr

10. Gunnar Alabert

akordion

11. Kalev Kaiva

akordion

12. Jelena Ivanova

akordion

13. Irina Zaharova

akordion

14. Visse Virulas

akordion

15. Larissa Danilova

akordion

16. Svetlana Kozinets

akordion

17. Sergei Matjušenko

akordion

18. Veniamin Suhonenko

akordion



XX lend 1979.a.

 


1. Jelena Matvejeva

klaver

2. Anžela Kaverina

klaver

3. Natalja Abramenko

klaver

4. Jelena Mjahkova

klaver

5. Irina Špirko

klaver

6. Natalja Gavrilova

klaver

7. Natalja Bogorat

klaver

8. Tatjana Sergejeva

klaver

9. Maie Uustal

klaver

10. Ülle Kostiainen

klaver

11. Kersti Rämson

klaver

12. Leo Pontus

klaver

13. Anneli Järv

akordion

14. Priit Tisler

akordion

15. Valentina Brõtkaja

akordion

16. Margus Tarassov

akordion

17. Merle Kärema

akordion

18. Maarika Kärema

akordion

19. Olga Kotova

akordion

20. Svetlana Deljukina

akordion

21. Inna Umbleja

akordion

22. Natalja Šurõgina

akordion

23. Galina Rjabina

akordion

24. Oleg Tšumakov

kitarr

25. Tõnu Lind

puhkpill

26. Toomas Jugaste

puhkpill

27. Piret Tisler

viiul

28. Marina Villo

viiul

29. Marika Vallas

viiul



XXI lend 1980.a.

 


1. Ilme Toomsalu

klaver

2. Olga Semjonova

klaver

3. Olga Postnova

klaver

4. Tatjana Jefimova

klaver

5. Alla Svetlanova

klaver

6. Irina Mironova

klaver

7. Milvi Nikolajeva

klaver

8. Anneli Kerma

akordion

9. Malle Kalvet

akordion

10. Jelena Tširkova

akordion

11. Valentina Vlasik

akordion

12. Oleg Bibikov

akordion

13. Oleg Gumazev

akordion

14. Jelena Jesakova

bajaan

15. Aleksei Fjodorov

bajaan

16. Natalja Vikman

kitarr

17. Aldo Endjärv

puhkpill

18. Meelis Kriisk

puhkpill

19. Olga Kovaljova

puhkpill



XXII lend 1981.a.

 


1. Kersti Nagelman

klaver

2. Virmo Moosel

klaver

3. Tiina Sultangarejeva

klaver

4. Natalja Kirilova

klaver

5. Larissa Konovalova

klaver

6. Riina Kivimaa

klaver

7. Tatjana Borovljova

klaver

8. Pille Niisuke

klaver

9. Valeri Viltšin

klaver

10. Jelena Russak

klaver

11. Inga Kubi

klaver

12. Irina Šardt

akordion

13. Elle Purde

akordion

14. Svetlana Gabets

akordion

15. Natalja Lebedeva

akordion

16. Svetlana Bugina

bajaan

17. Viktor Anikin

puhkpill

18. Eerik Mägi

puhkpill

19. Vambola Mander

puhkpill



XXIII lend 1982.a.

 


1. Anneli Haidak

klaver

2. Maire Larens

klaver

3. Külli Margens

klaver

4. Monika Tabor

klaver

5. Anneli Kalle

klaver

6. Anne Puur

klaver

7. Inna Stupišina

klaver

8. Viktoria Kozõreva

klaver

9. Inna Voronkova

klaver

10. Irina Vaštšonok

klaver

11. Natalja Bekiš

klaver

12. Svetlana Komissarova

klaver

13. Jevgeni Pirogov

akordion

14. Dmitri Nikolajev

akordion

15. Maire Abroi

akordion

16. Katrin Päits

viiul

17. Kairi Orav

kannel

18. Mihhail Ardejenko

kitarr



XXIV lend 1983.a.

 


1. Alar Pentel

klaver

2. Margit Kusmin

klaver

3. Tatjana Rodionova

klaver

4. Inna Bubina

klaver

5. Kaire Keero

klaver

6. Siiri Kerma

klaver

7. Dali Pung

klaver

8. Andrei Tsering

klaver

9. Alla Sidorenko

klaver

10. Svetlana Žuravljova

klaver

11. Alla Medved

klaver

12. Kaja Lehtse

akordion

13. Ahto Laur

akordion

14. Ljudmilla Nikolajeva

akordion

15. Anu Mahmastal

akordion

16. Tatjana Baklanova

akordion

17. Heli Virolainen

akordion

18. Richard Tosenko

bajaan

19. Siivi Purde

viiul

20. Eduard Gornitšnob

kitarr

21. Andrei Avdeejev

kitarr

22. Eda Rajamets

kannel

23. Toomas Ruuben

kannel

24. Merle Lepik

puhkpill



XXV lend 1984.a.

 


1. Irina Kalendo

klaver

2. Vadim Gerassimuk

klaver

3. Karin Kurm

klaver

4. Mari-Ann Klaasmägi

klaver

5. Agnes Hunt

klaver

6. Roman Sizov

klaver

7. Anneli Kasela

klaver

8. Maaja Koriškevitš

klaver

9. Hannes Krauvärk

klaver

10. Inga Koriškevitš

klaver

11. Anu Orasmaa

klaver

12. Jelena Svetlova

akordion

13. Andres Salumets

akordion

14. Priit Orasmaa

akordion

15. Kadri Luga

akordion

16. Viktor Kuznetsov

bajaan

17. Jekaterina Suponina

kitarr

18. Jüri Bsitnjanko

viiul

19. Anu Tallerma

viiul

20. Irene Guljajeva

viiul

21. Irina Svanova

tšello

22. Tatjana Samsonova

puhkpill

23. Andriela Vutt

puhkpill

24. Diana Mark

puhkpill

25. Aleksander Toomik

puhkpill

26. Kuno Laaniste

puhkpill

27. Külli Puusepp

kannel

28. Marge Suimets

kannel

29. Maia Voskresenskaja

kannel



XXVI  1985.a.

 


1. Jelena Šaiko

klaver

2. Lilia Krivodonova

klaver

3. Irene Levitskaja

klaver

4. Jelena Pustabajeva

klaver

5. Maret Nikonova

klaver

6. Anna Saveljeva

klaver

7. Piret Pikhof

klaver

8. Jelena Koršunova

klaver

9. Killu Nagelman

klaver

10. Andres Vutt

klaver

11. Kaido Sirman

akordion

12. Tarmo Rajamets

akordion

13. Margit Markus

akordion

14. Riina Palmi

akordion

15. Tiina Vomm

akordion

16. Harri Lepp

akordion

17. Lembe Mänd

puhkpill

18. Vahur Põld

viiul

19. Nadežda Kurlanova

viiul

20. Viktoria Bogomolova

tšello

21. Marina Peleševa

tšello



XXVII lend 1986.a.

 


1. Tiina Puhilas

klaver

2. Kadi Konsa

klaver

3. Natalja Kuzina

klaver

4. Jana Zajats

klaver

5. Alisa Timonina

klaver

6. Tatjana Kirjatšenko

klaver

7. Nelli Tavgen

klaver

8. Tarmo Tohver

klaver

9. Marek Iila

klaver

10. Aleksander Freimanis

akordion

11. Erika Eljas

akordion

12. Anneli Piik

akordion

13. Jelena Bašilova

akordion

14. Katrin Sprengk

akordion

15. Anu Mägi

akordion

16. Lesja Ivantšuk

akordion

17. Aiki Žamoitina

viiul

18. Alvar Jõgisoo

viiul

19. Larissa Dmitrijeva

viiul

20. Annika Roosiväli

tšello

21. Irina Põlevina

kitarr

22. Hindrek Maasik

puhkpill



XXVIII lend 1987.a.

 


1. Konstantin Ilves

klaver

2. Uljana Tupikova

klaver

3. Tatjana Faenkova

klaver

4. Vjatšeslav Korka

klaver

5. Olga Kuzenina

klaver

6. Olga Berezina

klaver

7. Larissa Astapenkova

klaver

8. Roena Tosenko

klaver

9. Kai Klaasmägi

klaver

10. Merle Mets

klaver

11. Hille Karindi

klaver

12. Marika Väli

klaver

13. Merje Peri

klaver

14. Erge Soolep

klaver

15. Anneli Rooste

klaver

16. Piret Mängel

klaver

17. Anneli Hiiemäe

klaver

18. Olavi Laur

klaver

19. Ivi Murik

klaver

20. Roman Kovaljov

akordion

21. Marele Silland

akordion

22. Ingrid Trei

akordion

23. Katrin Klaas

akordion

24. Ilona Ossipova

akordion

25. Jelena Prokofjeva

akordion

26. Argo Soolepp

akordion

27. Juta Laanes

akordion

28. Kai Lepik

akrodion

29. Viktor Tsering

akordion

30. Maria Eronen

viiul

31. Edgard Braun

viiul

32. Anne-Ly Erik

viiul

33. Veronika Toom

viiul

34. Katrin Sirman

tšello

35. Andre Lüüde

puhkpill

36. Gert Lilleväli

puhkpil

37. Pille Arm

kannel

38. Angelina Rannuste

domra



XXIX lend 1988.a.

 


1. Gehte Kollo

klaver

2. Eha Kruus

klaver

3. Inessa Kudrina

klaver

4. Tatjana Lavrenjuk

klaver

5. Anneli Tohver

klaver

6. Mira Vihreva

klaver

7. Irene Remih

klaver

8. Larissa Nemtsova

klaver

9. Jelena Dravant

klaver

10. Inna Rõbalko

klaver

11. Olga Šatkovski

klaver

12. Marina Tolmatšov

klaver

13. Aleksander Gluhov

klaver

14. Alina Dubs

klaver

15. Andres Pürg

akordion

16. Aleksei Tarassenko

akordion

17. Inna Mjakšineva

akordion

18. Natalja Tjurlik

akordion

19. Jelena Rodik

akordion

20. Pavel Perekopski

akordion

21. Monika Pung

akordion

22. Ando Kangur

akordion

23. Kaido Teffo

akordion

24. Oksana Dajubenko

akordion

25. Sergei Jestifejev

bajaan

26. Oleg Pantšišin

bajaan

27. Valeri Kopõtov

bajaan

28. Denis Strelkov

viiul

29. Andres Salumets

puhkpill

30. Irina Koroljova

puhkpill

31. Juri Fjodorov

puhkpill

32. Mihal Bljumin

puhkpill

33. Sirle Sommer

kannel

34. Eda-Holle Velvelt

kannel



XXX lend 1989.a.

 


1. Svetlana Peleševa

klaver

2. Viktoria Varkki

klaver

3. Inna German

klaver

4. Svetlana Rais

klaver

5. Ljubov Krivonosova

klaver

6. Hasso Brück

klaver

7. Erika Novikova

klaver

8. Triin Sariste

klaver

9. Mihail Stankevitš

akordion

10. Julia Kondurova

akordion

11. Aleksei Tšernositov

akordion

12. Anu Moosel

akordion

13. Merle Kell

akordion

14. Anne Kentel

akordion

15. Natalja Soleva

viiul

16. Bogdan Koroljov

puhkpill

17. Tarmo Roosimägi

puhkpill

18. Svetlana Hok

puhkpill

19. Aleks Berenson

puhkpill

20. Andrei Šmatko

kitarr

21. Inga Tagirova

kitarr

22. Tatjana Loparjova

kitarr

23. Andrei Žerlõgin

kooriosakond



XXXI  lend 1990.a.

 


1. Ingrid Jegorov

klaver

2. Margit Tohver

klaver

3. Jelena Sorokina

klaver

4. Natalja Golubeva

klaver

5. Karin Kojus

klaver

6. Natalja Plotnikova

klaver

7. Jana Školenko

klaver

8. Anu Samma

klaver

9. Maria Soikonen

klaver

10. Marju Peri

klaver

11. Kersti Viirlaid

klaver

12. Anna Giljova

klaver

13. Irina Izmailova

klaver

14. Merle Lust

akordion

15. Merje Meerits

akordion

16. Raimo Sillaste

akordion

17. Kert Nõmme

akordion

18. Marina Kazakevitš

akordion

19. Olga Popova

akordion

20. Tatjana Novikova

akordion

21. Gajane Muselimjan

akordion

22. Oleg Baumer

bajaan

23. Andrei Adamenkov

bajaan

24. Janika Hämarmets

viiul

25. Tiina Kapper

viiul

26. Inga Pan

viiul

27. Aet Kiisla

viiul

28. Irina Kadantseva

viiul

29. Tiit Salvan

tšello

30. Helo Hammer

kannel

31. Viivika Tikk

kannel

32. Merlin Painik

kannel

33. Kaire Luuk

kannel

34. Jekaterina Mark

puhkpill

35. Viktoria Korsakova

puhkpill



XXXII lend 1991.a.

 


1. Estil Aare

klaver

2. Anna Andronova

klaver

3. Jelena Frolovskaja

klaver

4. Liana Izotova

klaver

5. Meeri Nõmme

klaver

6. Uljana Ratkovitš

klaver

7. Irina Rodionova

klaver

8. Anna Žirjakova

klaver

9. Natalja Turilova

klaver

10. Olga Lomkova

klaver

11. Julia Isajeva

akordion

12. Natalja Morozova

kooriosakond

13. Anna Pavlovskih

kooriosakond

14. Kristiina Sarri

kooriosakond

15. Oksana Štšepkina

kooriosakond



XXXIII lend 1992.a.

 


1. Larissa Dorofejeva

klaver

2. Tatjana Popova

klaver

3. Olga Kireitseva

klaver

4. Denis Komarov

klaver

5. Inga Pikkat

klaver

6. Kairi Viirlaid

klaver

7. Maiu Kull

viiul

8. Egle Painik

viiul

9. Svetlana Kriklivaja

viiul

10. Natalja Fjodorova

kooriklass

11. Julia Jakovleva

kooriklass



XXXIV lend 1993.a.

 


1. Marina Fjodorova

klaver

2. Jelena Ižnina

klaver

3. Irina Ivantšuk

klaver

4. Regina Järg

klaver

5. Tatjana Kozõreva

klaver

6. Olesja Kurmõza

klaver

7. Jaanika Lüüs

klaver

8. Riina Mäemets

klaver

9. Jekaterina Podrjatšikova

klaver

10. Helina Juuse

klaver

11. Maie Seppik

klaver

12. Natalja Šarhunova

klaver

13. Vilonika Šemjakona

klaver

14. Nadežda Tjutrina

klaver

15. Tatjana Vassiljeva

klaver

16. Natalja Võsu

klaver

17. Viktoria Riiman

viiul

18. Marina Hapova

tšello

19. Tatjana Lissitsõna

tšello

20. Jelena Špomer

tšello

21. Ljudmilla Žuravljova

tšello

22. Jaanika Juse

kannel

23. Katrin Kais

kannel

24. Marina Kozlova

kitarr

25. Marit Rautso

kitarr

26. Aleksandr Antonov

kooriosakond

27. Jelena Baumer

kooriosakond

28. Veronika Ello

kooriosakond

29. Svetlana Fjodorova

kooriosakond

30. Maria Tarassenko

kooriosakond



XXXV lend 1994.a.

 


1. Serafima Anufrikova

klaver

2. Darja Vorobjova

klaver

3. Aleksei Bogdanov

klaver

4. Jelena Pervak

klaver

5. Linda Noorlind

klaver

6. Maris Sternhof

klaver

7. Heiko Haljand

klaver

8. Maarika Härma

klaver

9. Helen Pürg

klaver

10. Larissa Tjurlik

akordion

11. Jelena Melnikova

akordion

12. Irina Melnikova

akordion

13. Marina Iljina

akordion

14. Jelena Sinelnikova

puhkpill

15. Jevgenia Berezenko

viiul

16. Ljudmilla Žuravljova

tšello

17. Kaarin Karja

kannel

18. Kristiina Gribovskaja

kooriosakond

19. Jekaterina Grišina

kooriosakond

20. Julia Lomkova

kooriosakond



XXXVI lend 1995.a.

 


1. Hedi Haljand

klaver

2. Oksana Bogdanova

klaver

3. Olga Martõšina

klaver

4. Hälis Rooste

klaver

5. Anna Rudnitskaja

klaver

6. Elina Rääsk

klaver

7. Eduard Muhhanov

akordion

8. Liina Naur

akordion

9. Aleksandr Artsimovitšius

kitarr

10. Vadim Nikitin

kitarr

11. Jelena Sinitskaja

kitarr

12. Tiina Kalda

kannel

13. Veronika Mäemets

kannel

14. Liza Kuzmina

puhkpill

15. Merli Mäesalu

viiul

16. Anna Fomtšenkova

kooriosakond

17. Jelena Sedova

kooriosakond



XXXVII lend 1996.a.

 


1. Elina Jefimova

klaver

2. Alfia Kamalova

klaver

3. Dana Kazakova

klaver

4. Kristi Kool

klaver

5. Jelena Makušina

klaver

6. Karina Maloletnjaja

klaver

7. Viktori Markova

klaver

8. Lagle Mõik

klaver

9. Julia Petenko

klaver

10. Lagle Prei

klaver

11. Anna Rozitis

klaver

12. Svetlana Sedova

klaver

13. Airi Annama

akordion

14. Natalja Iljasova

akordion

15. Jelena Seleznjova

akordion

16. Aleksei Frei

viiul

17. Ester Kloren

viiul

18. Juri Kubarski

kitarr

19. Aleksandr Skrebnev

kitarr

20. Aleksandra Vaher

puhkpill

21. Kristy Kuldmets

üldosakond

22. Kristina Mägi

üldosakond

23. Joana Soppe

üldosakond

24. Anastassia Duškina

kooriosakond

25. Arina Drozdova

kooriosakond

26. Irina Gromova

kooriosakond

27. Aleksandr Iljassov

kooriosakond

28. Veera Jakovleva

kooriosakond

29. Anna Prokopjeva

kooriosakond

30. Olga Salihova

kooriosakond

31. Jelena Tetenkina

kooriosakond



XXXVIII lend 1997.a.

 


1. Erika Rüdiger

klaver

2. Jekaterina Soldatkina

klaver

3. Julia Denissova

klaver

4. Dina Bredihhina

klaver

5. Kadre Spitz

klaver

6. Anna Pezonen

akordion

7. Veronika Gudkova

viiul

8. Olga Raudonen

tšello

9. Sergei Kornõšev

kitarr

10. Anastassia Kušnarenko

kitarr

11. Andrei Lukjanov

kitarr

12. Tuuli Kamla

üldosakond

13. Katerina Kondratenko

kooriosakond

14. Margarita Salnikova

kooriosakond

15. Darja Denissova

kooriosakond

16. Oksana Kovalenko

kooriosakond

17. Anastassia Antonova

kooriosakond

18. Olga Kazakova

kooriosakond

19. Natalja Mahnova

kooriosakond



XXXIX lend 1998.a.

 


1. Katrin Allas

klaver

2. Anna Jermoškina

klaver

3. Anna Kotova

klaver

4. Irina Olikainen

klaver

5. Merike Piisang

klaver

6. Jelena Rakovets

klaver

7. Jevgenia Žurina

klaver

8. Aleksandr Tšernositov

akordion

9. Reelika Rastvorov

üldosakond



XL lend 1999.a.

 


1. Maria Beljajeva

klaver

2. Ljudmilla Madison

klaver

3. Kätlin Onton

klaver

4. Alina Rassadina

klaver

5. Ksenia Žurakovskaja

klaver

6. Alina Neventšennaja

akordion

7. Tatjana Tjulkina

akordion

8. Viktoria Bugrova

tšello

9. Juri Beljajev

kitarr

10. Darja Kruševskaja

kitarr

11. Sergei Lobanov

puhkpill

12. Andreas Aunap

üldosakond

13. Tatjana Antonova

kooriosakond

14. Marika Hüsson

kooriosakond

15. Jelena Mostovaja

kooriosakond



XLI lend 2000.a.

 


1. Inga Noorlind

klaver

2. Aleksandra Rozitis

klaver

3. Katrin Šljahhina

klaver

4. Anu Verbin

klaver

5. Irina Klimova

klaver

6. Anastassia Paalonen

klaver

7. Andrei Tjutrin

klaver

8. Jekaterina Nikolajeva

akordion

9. Juri Mihhejev

viiul

10. Viktor Kalinin

viiul

11. Juri Timofejev

kitarr

12. Nikolai Korb

puhkpill

13. Liis Kalda

üldosakond

14. Ivo Onton

üldosakond

15. Irina Kruglikova

kooriosakond

16. Inga Lula

kooriosakond



XLII lend 2001.a.

 


1. Anastassia Antonova

klaver

2. Susanna Berezina

klaver

3. Natalja Džemesjuk

klaver

4. Anna Farhutdinova

klaver

5. Katerina Gorobets

klaver

6. Alina Hank

klaver

7. Viktoria Kislenkova

klaver

8. Elvira Krale

klaver

9. Maria Nalivaiko

klaver

10. Maria Patruševa

klaver

11. Oesja Podzigun

klaver

12. Veera Žukova

klaver

13. Stella Pajuste

akordion

14. Viktoria Kaiva

akordion

15. Aleksandr Bondarenko

akordion

16. Deniss Sokolov

akordion

17. Aleksandr Stepuk

akordion

18. Natalja Voitehhovskaja

akordion

19. Mihhail Grištšenko

viiul

20. Inga Karpova

tšello

21. Svetlana Mahhova

tšello

22. Erca Rüdiger

kitarr

23. Sergei Kazakov

puhkpill

24. Nadežda Aleksejeva

puhkpill

25. Tatjana Afanasjeva

kooriosakond

26. Katerina Generalova

kooriosakond

27. Sergei Laada

kooriosakond

28. Irina Makušina

kooriosakond

29. Ilaria Šahnenko

kooriosakond

30. Arina Žirjakova

kooriosakond



XLIII lend 2002.a.

 


1. Rain Rämmal

klaver

2. Olga Piim

klaver

3. Tatjana Nikitina

klaver

4. Eveli Petrovets

klaver

5. Viktoria Rõssajeva

klaver

6. Alina Žurina

klaver

7. Inga Karpova

klaver

8. Jana Šarmatova

klaver

9. Julia Komissarova

klaver

10. Sergei Bogatenkov

klaver

11. Jekaterina Derbneva

klaver

12. Tatjana Gudõm

klaver

13. Gert žavatski

akordion

14. VitaliMitrofanov

akordion

15. Vitali Tulko

bajaan

16. Jelena Petrovskaja

viiul

17. Anna Romanova

tšello

18. Ragne Piirits

kannel

19. Kristjan Säälik

kitarr

20. Aleksander Azarnov

puhkpill

21. Jevgenia Torlopova

üldosakond

22. Jekaterina Poljanskihh

kooriosakond

23. Vladimir Grigorenko

kooriosakond

24. Jelena Hohlun

kooriosakond

25. Maria Mihhejeva

kooriosakond

26. Maria Netšiparenko

kooriosakond

27. Nikolai Klõga

kooriosakond



XLIV lend 2003.a.

 


1. Olga Abakova

klaver

2. Jekaterina Aksjonova

klaver

3. Viktoria Andrejeva

klaver

4. Liia Feoktistova

klaver

5. Aleksandra Kamenskaja

klaver

6. Vladimir Kazakov

klaver

7. Ljudmila Lazenko

klaver

8. Darja Moltšun

klaver

9. Kristina Mägi

klaver

10. Julia Petrova

klaver

11. Kaie Proode

klaver

12. Sofi Ratsõborskaja

klaver

13. Zlata Žurakovskaja

klaver

14. Mariana Trubitsõna

klaver

15. Inga Bredihhina

akordion

16. Kadi Talistu

akordion

17. Polina Kostenko

akordion

18. Angela Saar

viiul

19. Inga Radikainen

tšello

20. Julia Radikainen

tšello

21. Reimo Jäger

kannel

22. Aleksandra Šilova

puhkpill

23. Nikolai Denissov

puhkpill

24. Anastassia Vladimirova

puhkpill

25. Kirti Raiend

üldosakond

26. Kadri Kilp

üldosakond

27. Maarja Mandel

üldosakond

28. Ingrid Tamm

üldosakond

29. Anastassia Dmitrijeva

kooriosakond

30. Regina Holofjan

kooriosakond

31. Tatjana Logunova

kooriosakond

32. Natalja Šlõkova

kooriosakond

33. Olga Vargo

kooriosakond



XLV lend 2004.a.

 


1. Larissa Adamenkova

akordion

2. Sergei Anufrikov

klaver

3. Anna Chirkova

klaver

4. Jekaterina Generalova

klaver

5. Maris Karafin

klaver

6. Allan Kivilo

klaver

7. Anatoli Kožuhhar

klaver

8. Karina Tint

klaver

9. Marko Blok

puhkpill

10. Jaan Piim

puhkpill

11. Stanislav Ratsõborski

puhkpill

12. Ilja Elonen

kitarr

13. Ksenia Katšanovskaja

viiul

14. Häli Egers

üldosakond

15. Maarja Endjärv

üldosakond

16. Darja Boriskina

kooriosakond

17. Uljana Paalonen

kooriosakond

18. Jana Rässa

kooriosakond



XLVI lend 2005.a.

 


1. Arkadi Adamenkov

akordion

2. Aleksandr Uusmees

akordion

3. Darja Aleksejeva

klaver

4. Tatjana Belova

klaver

5. Kristina Konstantinova

klaver

6. Aleksandra Mihhejeva

klaver

7. Julia Saveljeva

klaver

8. Maria Voropajeva

klaver

9. Anna Voropajeva

tšello

10. Ksenia Pankova

kitarr

11. Ksenia Semina

kitarr

12. Katri Grauberg

üldosakond

13. Merilin Keerme

üldosakond

14. Irene Kool

üldosakond

15. Maarja-Liis Landra

üldosakond

16. Julia Dragunova

kooriosakond

17. Nadežda Krutšinkina

kooriosakond

18. Kristina Pribõlnova

kooriosakond

19. Olga Prokofjeva

kooriosakond

20. Valeria Tjapkina

kooriosakond



XLVII lend 2006.a.

 


1. Dmitri Bogatenkov

klaver

2. Alina Burlaku

klaver

3. Julia Gromova

klaver

4. Luiza Jašunkina

klaver

5. Elina Kozlova

klaver

6. Alisa Maisurjan

klaver

7. Tatjana Mihhejeva

klaver

8. Maria Nappa

klaver

9. Maria Vilberg

klaver

10. Siim Avikainen

kitarr

11. Rodion Baranjuk

kitarr

12. Danil Masljakov

kitarr

13. Irina Gorbunova

tšello

14. Eliise Tenno

viiul

15. Erkki Põld

üldosakond

16. Gerit Tiirik

üldosakond

17. Anna Ganina

kooriosakond

18. Valentina Golubjatnikova

kooriosakond

19. Tatjana Jefremova

kooriosakond

20. Jekaterina Novikova

kooriosakond



XLVIII lend 2007.a.

 


1. Valeri Goritski

klaver

2. Lija Ivanova

klaver

3. Olga Jegorova

klaver

4. Laura Raag

klaver

5. Ilona Tšeblokova

klaver

6. Anastasia Makarova

klaver

7. Deniss Lunjov

kitarr

8. Roman Šindin

kitarr

9. Villu Mikk

viiul

10. Nikolai Vinogradov

akordion

11. Birgit Jürgen

üldosakond

12. Julia Roost

üldosakond

13. Veronika Novikova

kooriosakond

14. Veera Zatsarinnaja

kooriosakond



XLIX lend 2008.a.

 


1. Karina Barsunova

klaver

2. Julia Kisseljova

klaver

3. Anastassia Kurenkova

klaver

4. Triinu Lüüde

klaver

5. Anna Zahharova

klaver

6. Gert Nutov

kitarr

7. Maria Elonen

puhkpill

8. Jekaterina Kazakova

puhkpill

9. Pavel Volõnkin

puhkpill

10. Eliis Ruven

viiul

11. Elliina Krutova

akordion

12. Olga Ljubimova

akordion

13. Anfissa Volina

akordion

14. Liina Kaverina

üldkultuuriline osakond

15. Rasmus Kuusemets

üldkultuuriline osakond

16. Anett Pärna

üldkultuuriline osakond

17. Marek Reinson

üldkultuuriline osakond

18. Veronika Roosimets

üldkultuuriline osakond

19. Kadriliis Rääsk

üldkultuuriline osakond

20. Helena Sallert

üldkultuuriline osakond

21. Irina Sirenko

üldkultuuriline osakond

22. Natalja Šabartšina

üldkultuuriline osakond

23. Jekaterina Toivonen

üldkultuuriline osakond

24.


25. Kristina Voveris

üldkultuuriline osakond



L lend 2009.a.

 


1. Jelizaveta Žandarova

klaver

2. Eva Liisa Vahtramaa

klaver

3. Jelizaveta Lampu

puhkpill

4. Anastassia Rumjantseva

puhkpill

5. Ivan Botšarov

viiul

6. Roman Drugalja

viiul

7. Alena Fedotova

viiul

8. Darja Kapp

viiul

9. Violetta Platonova

viiul

10. Helle Peterson

akordion

11. Alina Anikina

üldkultuuriline osakond

12. Oksana Dolgova

üldkultuuriline osakond

13. Olga Korepanova

üldkultuuriline osakond

14. Anette Nappa

üldkultuuriline osakond

15. Deniss Švedov

üldkultuuriline osakond

 


LI lend 2010.a.

 


1. Teele Peterson

klaver

2. Ruff Makušina

klaver

3. Lev Bocharov

klaver

4. Toomas Tint

klaver

5. Kai Aet Salvan

puhkpill

6. Esfir Timofejeva

puhkpill

7. Peeter Priks

puhkpill

8. Roman Soroka

puhkpill

9. Ksenia Podljaštšuk

akordion

10. Valentina Sheina

akordion

11. Jekaterina Netšeporenko

üldkultuuriline osakond

12. Jekaterina Sobolkova

üldkultuuriline osakond

13. Anna Tšumakova

üldkultuuriline osakond

14. Merilin Reinhold

üldkultuuriline osakond

LII lend 2011.a.



1. Katarina Kiiver klaver
2. Anne-Liia Maido klaver
3. Helen Marie Niine klaver
4. Clara Regina Pentel klaver
5. Hannamary Seli klaver
6. Kadi Toots klaver
7. Heigo Ers klaver
8. Kärolin Kruut kitarr
9. Robert Pollet puhkpill
10. Daniil Soroka puhkpill
11. Ksenia Garmanko akordion
12. Tõnis Tokman akordion
13. Marion Jalonen üldkultuuriline osakond
14. Kristina Kuzmina üldkultuuriline osakond
15. Reelika Vallas

üldkultuuriline osakond

16. Sten Veemees

üldkultuuriline osakond

17. Artjom Berežkov

üldkultuuriline osakond

LIII lend 2012.a.


1.Anne-Marie Kottise

klaver

2.Darja Melnik

klaver

3.Riina Petrova

klaver

4.Emilia Borissova

klaver

5.Kain-Theodor Merilai

klaver

6.Mari-Liis Toots

akordion

7.Kati Reino

kitarr

8.Mira Makušina

klarnet

9.Indra-Mirell Zeinet

üldkultuuriline osakond

10.Evelin Valgepea

üldkultuuriline osakond

11.Karina Galkina

üldkultuuriline osakond

LIV lend 2013.a.


1.Emily Ruven

klaver

2.Svetlana Petšurina

klaver

3.Jelizaveta Komissarova

klaver

4.Kristina Ivanova

klaver

5.Birgit Nõmmemees

akordion

6.Mirjam Endjärv

flööt

7.Laura Grigorjan

viiul

8.Anna Mitina

viiul

9.Anastassia Gavrina

viiul

10.Mariana Aav

üldkultuuriline osakond

11.Andrei Nalivaiko

üldkultuuriline osakond

LV lend 2014.a.


1.Jekaterina Potõlitsõna

viiul

2.Anastassia Poljatšihhina

klaver

3.Ritšard Kurilov

akordion

4.Siim Prave

saksofon

5.Merit Jalonen

üldkultuuriline osakond

6.Darja Marjašova

üldkultuuriline osakond

7.Gerly Triin Nõmmiste

üldkultuuriline osakond

8.Lisett Pärna

üldkultuuriline osakond

9.Emily Zavatski

üldkultuuriline osakond

LVI lend 2015.a.

 

Elizaveta Rumyantseva

klaver
Elise Klemberg akordion
Artur Sass akordion
Thomas Sandvik viiul
Jana Rudjakova viiul
Tanel Kert Visnapuu flööt
Maria Nikolajeva üldkultuuriline osakond
Tatjana Rjabtseva üldkultuuriline osakond

 


 
php script encode decode php script encode decode