Kalender

Eelmine kuu September 2014 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 36 1 2 3 4 5 6 7
week 37 8 9 10 11 12 13 14
week 38 15 16 17 18 19 20 21
week 39 22 23 24 25 26 27 28
week 40 29 30
Info
Vastuvõetud õpilased PDF Prindi Saada link

 

JÕHVI MUUSIKAKOOLI VASTUVÕETUD ÕPILASED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETTEVALMISTUSKLASS

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin

Barndik

ettevalmistusklass

 

 

Evelina

Ganzen

ettevalmistusklass

 

 

Rodion

Hobotov

ettevalmistusklass

 

 

Evan

Karp

ettevalmistus pilliga - klaver

 

 

Emili

Matjušenko

ettevalmistusklass

 

 

Ljubov

Melnik

ettevalmistus pilliga - viiul

 

 

Anneliset

Neiland

ettevalmistus pilliga - klaver

 

 

Ivan

Nikitin

ettevalmistusklass

 

 

Marcus

Okas

ettevalmistus pilliga - klaver

 

 

Simon Henry

Peepmaa

ettevalmistusklass

 

 

Daria

Politsinskaja

ettevalmistusklass

 

 

Adelina

Rondel

ettevalmistus pilliga - akordion

 

 

Rudolf

Rostin

ettevalmistusklass

 

 

Platon

Suslov

ettevalmistusklass

 

 

Elizaveta

Zaprudskaja

ettevalmistusklass

 

 

Annaliisa

Virolainen

ettevalmistusklass

 

 

Mariell

Virunurm

ettevalmistusklass

 

 

 

 

 

 

 

 

AKORDIONIOSAKOND

 

 

 

 

 

 

 

 

Rait

Anger

akordion

 

 

Martin

German

akordion

 

 

Ivan

Kisseljov

akordion

 

 

Gleb

Kuznetsov

akordion

 

 

Siimeon

Raud

akordion (vabaõpe)

 

 

 

 

 

 

 

 

KLAVERIOSAKOND

 

 

 

 

 

 

 

 

Erik

Ennukson

klaver

 

 

Varvara

Fedossova

klaver

 

 

Aljona

Kurtina

klaver

 

 

Ute

Liu Yeng

klaver

 

 

Albina

Lobanova

klaver

 

 

Valeria

Mihhaltšuk

klaver

 

 

Darja

Nikitina

klaver

 

 

Andrei

Ostretsov

klaver

 

 

Estelle Maria

Paap

klaver

 

 

Raina

Rostin

klaver

 

 

Amalia

Savinova

klaver

 

 

Darja

Sokolova

klaver

 

 

Theresa

Tohver

klaver

 

 

Adelia

Trejer

klaver

 

 

Mathew William

Trenholm

klaver

 

 

Lisette

Uustalu

klaver

 

 

Vladislav

Vassiljev

klaver

 

 

 

 

 

 

 

 

PUHK- JA LÖÖKPILLIOSAKOND

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaroslav

Arlan

flööt

 

 

Merily

Arus

trompet

 

 

Aleksandr

Jakovlev

flööt

 

 

Marius Daniel

Vähk

saksofon

 

 

 

 

 

 

 

 

KEELPILLIOSAKOND

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrei

Dantšenko

kitarr

 

 

Veera

Fedossova

viiul

 

 

Darja

Hristenko

kitarr

 

 

Kamille

Kippar

viiul

 

 

Ilja

Kisseljov

kitarr

 

 

Alisia

Kizlo

viiul

 

 

Devid

Kizlo

kitarr

 

 

Grete

Kramskoi

kitarr

 

 

Savva

Novikov

kitarr

 

 

Lisett

Pullerits

kitarr

 

 

Herta

Rajas

viiul

 

 

Ruuben

Raud

viiul

 

 

Maksim

Rubtsov

kitarr

 

 

Oskar

Sepp

kitarr

 

 

Jekaterina

Zotova

kitarr

 

 

Tristan

Tõkke

kitarr

 

 

 
Meie tublid PDF Prindi Saada link

Jõhvi muusikakooli õpilaste saavutused 2013 – 2014 õppeaastal


ARVO PÄRT

(õpetaja Raivo Kallas, kontsertmeister Riina Kull)
I koht ja eripreemia Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursil

I koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Loode-Eesti ja Virumaa regiooni löökpillimängijate eelvoorus

DARINA ŠILOVA

(õpetaja Inga Tagirova)
II koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursil

I koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni kitarristide eelvoorus

OLIVER VILLERS

(õpetaja Jüri Link)
II koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursil

III koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni kitarristide eelvoorus

BIRGIT NÕMMEMEES

(õpetaja Tatjana Robonen)
Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi finalist

II koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni akordionistide eelvoorus

ARTUR SASS

(õpetaja Tatjana Robonen)
Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi finalist

II koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni akordionistide eelvoorus

MATVEY KHARLAMOV

(õpetaja Inga Tagirova)

Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi finalist

III koht Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni kitarristide eelvoorus

DENNI KARIN

(õpetaja Irina Jekimova, kontsertmeister Svetlana Ratsõborskaja)

III koht III Jaan Õuna nim. puupuhkpillimängijate konkursil

KERTU ZAHHAROV

(õpetaja Oksana Potapenko, kontsertmeister Jelena Gromova)

Diplom Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni viiuldajate eelvoorus

ALEKSANDR GAMANKO

(õpetaja Jüri Link)

Diplom Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni kitarristide eelvoorus

VASSILI KOROBOV

(õpetaja Jelena Pajuste)

Eripreemia Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursi
Virumaa regiooni akordionistide eelvoorus

ELIZAVETA RUMYANTSEVA

(õpetaja Jelena Anufrikova)

I koht ja eripreemia XI Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil

I koht XVI Regionaalsel Etüüdirallil

ALJONA GULEVITŠ

(õpetaja Jelena Anufrikova)

I koht XVI Regionaalsel Etüüdirallil

II koht II Vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla“

VALERIA JEFIMOVA

(õpetaja Jelena Anufrikova)

I koht II Vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla“

ALIKA BOITŠUK

(õpetaja Jelena Gromova)

III koht II Vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla“

Esines tublilt XI Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil
Esines tublilt XVI Regionaalsel Etüüdirallil

POLINA ŠUVALOVA

(õpetaja Larissa Šilova)

Diplom II Vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla“

Kiituskiri Ida-Virumaa klaveripäevadel

Esines tublilt XI Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil
Esines tublilt XVI Regionaalsel Etüüdirallil

EKKE RUUTOPÕLD (õpetaja Natalja Kirilova)

Kiituskiri Ida-Virumaa klaveripäevadel

Esines tublilt XI Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil
Esines tublilt XVI Regionaalsel Etüüdirallil

ANNE-MARIE KOTTISE (õpetaja Larissa Šilova)

Eripreemia XI Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil

LAURA VIIOL

(õpetaja Riina Kull)

Diplom XVI Regionaalsel Etüüdirallil

ALINA ŽANDAROVA (õpetaja Jelena Gromova)

Tänukiri Ida-Virumaa klaveripäevadel

Esines tublilt XVI Regionaalsel Etüüdirallil

SOFJA BAZAROVA (õpetaja Natalja Kirilova)

KEITH LOIDE (õpetaja Larissa Šilova)

DEBORAH ŠAPOVALOV (õpetaja Svetlana Ratsõborskaja)

MAARJA LUMISTE (õpetaja Riina Kull)

MARIA OSTRETSOVA (õpetaja Nadežda Vladimirova)

INNA TŠERTOVIKOVA (õpetaja Larissa Šilova)

ANASTASSIA POLJATŠIHHINA (õpetaja Nadežda Vladimirova)

Esinesid tublilt XVI Regionaalsel Etüüdirallil

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 7
php script encode decode php script encode decode